Bechyňský sedmiboj

18. ročník BECHYŇSKÉHO SEDMIBOJE

Soutěž proběhla v sobotu 9. února 2019. Děkujeme všem sborům za účast a těšíme se na viděnou v příštím roce. Budeme rádi, pokud nám pošlete zpětnou vazbu (co se vám na soutěži líbilo nebo naopak co bychom měli zlepšit).

E-mail: sedmiboj(zavináč)sdhbechyne(tečka)cz

VÝSLEDKY ZDE

Požár stohu 11.9.2011

V neděli 11. září 2011 zasahovala naše jednotka u požáru stohu u obce Bohunice. Na místo jsme vyjeli s technikou CAS 32 Tatra 815.

Ukázky novodobé techniky 9.9.2011

V pátek 9.9.2011 naše jednotka provedla ukázky novodobé hasičské techniky pro žáky školního kurzu v Dobronicích u Bechyně.

Dětem byly převedeny zásahové obleky, přilby, dýchací technika, vyprošťovací zařízení, prostředky pro poskytnutí první pomoci a hasicí přístroje. Se zájmem si prohlédly zásahový automobil CAS 16 Praga. Na závěr žáci viděli praktickou ukázku zásahu - hašení středně těžkou pěnou a útočné proudy B a C. Fotogalerie z akce prohlížejte ZDE.

Ukázky historické techniky

V neděli 28. srpna 2011 členové SDH Bechyně ve spolupráci s SDH Koloměřice předvedli historickou hasičskou techniku z Hasičského muzea Bechyně na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích.

Během tří ukázek byly představeny nejstarší hasební prostředky - plátěné koše, asfaltové koše, píšťaly, berlovka, putnovka, trakařovka, sací koše a proudnice. Na závěr proběhla praktická ukázka koňské čtyřkolové stříkačky z roku 1924, která je v majetku SDH Koloměřice.

Fotografie z akce si prohlédněte ZDE (Foto: Jiří Šejna, vimperk.eu)

Soutěž 3.9.2011