Informace o provozu Hasičského muzea v Bechyni

V médiích byla zveřejněna informace, že I. Hasičské muzeum Bechyně otevřelo novou expozici v nově zrekonstruovaných prostorech v objektu bývalého zemědělského výkupu u autobusového nádraží. Expozice byla otevřena pouze dočasně při příležitosti předávání techniky jednotkám JPO V. Výstavu historických hasičských exponátů si můžete i nadále prohlédnout v budově městského muzea na náměstí.

Činnost SDH a JSDH - květen, červen 2012

V sobotu 19. května 2012 se soutěžní družstva mužů a žen SDH Bechyně zúčastnila okrskové soutěže v požárním sportu v Hodonicích. V kategorii žen naše družstvo zvítězilo, v kategorii mužů jsme obsadili druhé místo.

V úterý 29. května 2012 naše jednotka provedla ukázky techniky pro děti z Mateřské školy Jahůdka Bechyně. Děti si prohlédly zásahový automobil CAS Praga a zasoutěžily si v zábavných hasičských disciplínách.

Obrázky článků: 20120601_2.jpgObrázky článků: 20120601_1.jpgV pátek 1. června 2012 se naše jednotka zúčastnila branného dne na Základní škole ve Školní ul. v Bechyni. Žákům školy jsme předvedli zásahovou výzbroj a výstroj hasiče, dýchací techniku a další technické prostředky používané při záchraně osob. Ve stejný den jsme zajistili požární asistenci na koncertě Věry Martinové a bratrů Nedvědů v Bechyni.

Statistika výjezdů jednotky JSDHO Bechyně za rok 2011

Statistika výjezdů jednotky

JSDHO Bechyně

za rok 2011

Celkem výjezdů: 44

Požáry: 13

Technická pomoc: 25
Dopravní nehoda: 5
Planý poplach: 1

Bechyňský sedmiboj

18. ročník BECHYŇSKÉHO SEDMIBOJE

Soutěž proběhla v sobotu 9. února 2019. Děkujeme všem sborům za účast a těšíme se na viděnou v příštím roce. Budeme rádi, pokud nám pošlete zpětnou vazbu (co se vám na soutěži líbilo nebo naopak co bychom měli zlepšit).

E-mail: sedmiboj(zavináč)sdhbechyne(tečka)cz

VÝSLEDKY ZDE

Požár stohu 11.9.2011

V neděli 11. září 2011 zasahovala naše jednotka u požáru stohu u obce Bohunice. Na místo jsme vyjeli s technikou CAS 32 Tatra 815.