Aktuálně

Dobré odpoledne. Dnes je čtvrtek 25. srpna 2016. Svátek slaví Radim, zítra Luděk.

Hasičské muzeum Bechyně je v rekonstrukci

Svatý Florián 2016 - výsledky

V sobotu 7.5.2016 proběhly v Bechyni Oslavy svátku Sv. Floriána - patrona hasičů.

V rámci akce proběhla soutěž v požárním útoku

• O putovní pohár starosty OSH Tábor - mladí hasiči
  • III. ročník Memoriálu Vladimíra Kálala – o putovní pohár MH - kat. starší
  • XVI. ročník soutěží družstev v požárním útoku O putovní pohár starosty města Bechyně
  • XI. ročník soutěže o putovní pohár OSH Tábor – série šesti kol – první kolo (muži, ženy)

VÝSLEDKY ZDE

Bechyňský sedmiboj 2016 - výsledky

V sobotu 6. února 2016 jsme uspořádali
XV. Bechyňský sedmiboj.

VÝSLEDKY ZDE

Pořízení vyváděcích kukel

V roce 2014 jsme požádali Nadaci ČEZ o nadační příspěvek na nákup záchranných vyváděcích kukel Dräger PSS Rescue Hood. Naší žádosti bylo vyhověno a díky tomuto příspěvku byly v letošním roce 2015 pořízeny 4 vyváděcí kukly.

Vyváděcí kukla pomáhá hasičům při evakuaci osob u požárů a jiných událostí, kde se nachází nedýchatelné prostředí. Z tlakové lahve dýchacího přístroje je do masky vháněn čistý vzduch a osoba v nebezpečí může s pomocí hasiče snáze překonat zakouřený prostor.

Sbor dobrovolných hasičů Bechyně děkuje Nadaci ČEZ za poskytnutí nadačního příspěvku.

Sbírka plyšových hraček

Dne 22.9.2015 jsme na dětské oddělení Nemocnice Tábor předali další várku plyšových hraček.

Za dobu konání sbírky jste přinesli celkem neuvěřitelných 1883 plyšáků. Na dětské oddělení Nemocnice Tábor jsme předali celkem 1473 plyšových hraček. Zbylé hračky použijeme na dětských akcích, které pořádá náš sbor (Pohádková Bechyně, prázdninové lumpačení). Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a pomáhali nám dělat radost dětem.
Jana Nebesařová
vedoucí kolektivu mladých hasičů
Sbor dobrovolných hasičů Bechyně

Ukázky v Dobronicích

V sobotu 26.9.2015 provedli členové výjezdové jednotky ukázky techniky pro školu v přírodě v Dobronicích - žáky gymnázia z Prahy.